چهارشنبه, 2 مهر 1399
  • ساعت : ۱۲:۹:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ 
مدیر آبفای یاسوج خبر داد
همسطح سازی 150 منهول فاضلاب در سطح شهر یاسوج

 

به گزارش  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد حسین کرمی در بازدید از پروژه توسعه شبکه فاضلاب شهر یاسوج اظهار کرد: پروژه توسعه شبکه فاضلاب شهر یاسوج هم اکنون در چندین  نقطه این شهر در حال اجر است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج با اشاره به اهمیت اجرای طرح فاضلاب شهر در افزایش خدمات دهی و رفاه حال شهروندان عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 90درصد مناطق شهر یاسوج تحت پوشش شبکه جمع آوری فاضلاب قرار دارند.

وی از همسطح سازی دریچه‌های منهول فاضلاب شهر یاسوج در نقاط مختلف شهر به خصوص در خیابان‌ها و مراکز پرتردد این شهر خبر داد و افزود: با توجه با ترمیم آسفالت خیابان‌ها و معابر شهر یاسوج تعداد زیادی از منهول‌های فاضلاب سطح شهر از حالت استاندارد خارج شده بودند.

کرمی  از استاندارد سازی بیش از 150 مورد دریچه فاضلاب در سطح شهر یاسوج خبر داد و گفت: عملیات مرمت و همسطح سازی دریچه های فاضلاب در سطح شهر یاسوج به صورت مداوم در حال انجام است.

وی  همچنین هزینه همسطح‌سازی هر دریچه های منهول فاضلاب سطح شهر را بالغ بر 800000 ریال عنوان کرد و گفت: این کار برای سهولت رفت و آمد تردد خوردروها در حال انجام است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0