يکشنبه, 4 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۰:۳۱:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
وزیر نیرو خبر داد
بهره برداری از ۴۷ پروژه برق و آب در كهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی آبفا کهگیلویه و بویراحمد رضا اردکانیان صبح شنبه در آیین افتتاح پروژه های آب کهگیلویه و بویراحمد، افزود: در کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر ۴۷ پروژه افتتاحی ۴۴ پروژه تامین برق مناطق شهری و روستایی، تصفیه خانه فاضلاب، تصفیه خانه آب و آبرسانی به چهل روستا، ۷۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۳۲۴ میلیارد تومان در دست اجرا است.

اردکانیان تصریح کرد: توفیق بزرگی است در ایامی که سخت ترین تحریم های ظالمانه بر فرد فرد مردم ما شده،   چرخ های توسعه کشور متوقف نشده و با تکا به صبوری، پشتیبانی مردم در تک تک استان ها، پروژه های متعددی در حال اجرا است.

وی به پروژه های کهگیلویه اشاره کرد و ابراز داشت: در این استان ۱۸۰۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح و کلنگ زنی شده و یا در دست اجرا قرار دارد.

اردکانیان تصریح کرد: امید است افتتاح پروژه ها در زمان مقرر را داشته باشیم.

وزیر نیرو نقش این پروژ ها در ایجاد اشتغال را محسوس دانست و بیان کرد: به برکت خون شهدا و صبوری مردم، جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف در عرصه جهانی از جمله خدمت به مردم، حکومت و دولت سرافرازی است.

اردکانیان از افتتاح تصفیه خانه شهر سی سخت خبر داد و اظهار کرد: با افتتاح این تصفیه خانه، تعداد تصفیه خانه های فاضلاب کشور به ۲۲۸ مورد می رسد.

وی ابراز داشت: طی چهل سال قبل، تنها چهار تصفیه خانه در کشور وجود داشت.

اردکانیان از بهره برداری تصفیه خانه آب سرفاریاب به عنوان یکصدو چهل و ششمین تصفیه خانه آب کشور خبر داد و بیان کرد: ۲۷ ‌تصفیه خانه در این دولت به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: همچنین افتتاح طرح آبرسانی به ۴۰ روستای کهگیلویه انجام گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0