چهارشنبه, 2 بهمن 1398
  • ساعت : ۷:۵۹:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ 
مدیر آبفای دهدشت خبر داد
تعویض و جمع آوری 130 فقره كنتور معیوب در سطح شهر دهدشت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد داریوش فقهی پور در گفت و گ و با خبرنگاران اظهار کرد: تلاش‌های لازم برای تامین آب شرب شهروندان دهدشتی در تابستان جاری به خوبی صورت گرفت.

مدیر امور آب و فغاضلاب شهری دهدشت افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی سال گذشته و افزایش دبی چاه‌های تامین آب شهر دهدشت و تقویت زیرساخت‌های آب شرب شهر دهدشت این شهر از وضعیت تنش آبی خارج شد.

فقهی پور بیان داشت: در کنار توسعه زیر ساخت‌های آبی و اصلاح شبکه آب برنامه‌های مختلف فرهنگی در سطح شهر دهدشت در حال اجام است تا شهروندان هرچه بیشتر نسبت به اهمیت مقوله صرفه‌جویی در مصرف آب آگاهی یابند.

وی همچنین از توزیع بیش از 2 هزار بروشور راهکارهای مصرف بهینه آب بین شهروندان دهدشتی خبر داد و گفت: علاوه بر این کارشناسان آبفای شهری دهدشت با حضور در مراکز عمومی و مساجد نسبت به ترویج مصرف بهنیه آب اقدام می کنند.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری دهدشت گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 130 فقره کنتور معیوب در سطح شهر دهدشت جمع‌آوری شد.

فقهی پور همچنین از همسطح سازی و استاندارد سازی بیش از 45 مورد دریچه شیرآلات و منهول فاضلاب سطح شهر دهدشت طی ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: عملیات بهسازی تاسیسات آب و فاضلاب شهری دهدشت به صورت مداوم در حال انجام است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0