جمعه, 15 آذر 1398
  • ساعت : ۱۰:۱۰:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ 
مدیر خدمات مشترکین آبفای استان خبر داد
ارائه خدمات 22 گانه در وبسابت شركت آبفا كهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد یوسف بهمنی با اشاره به  راه‌اندازی سامانه  خدمات الکترونیکی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:  این سامانه  در سایت شرکت آب و فاضلاب استان به آدرس www.abfa-kb.ir  قرار دارد.

مدیر خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان واگذاری انشعاب آب و فاضلاب، پاسخگویی  استعلامات، تغییر کاربری انشعابات، بررسی صورتحساب،  اعلام کارکرد کنتور، تغییر کاربری انشعاب و  تغییر واحد مسکونی را از جمله خدمات ارائه شده در این سامانه دانست و گفت:  امکان پرداخت صورتحساب،  تعویض کنتور و .. را از دیگر مزایای سامانه خدمات الکترونیک شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

بهمنی با بیان اینکه تنوع خدمات آنلاین ارائه شده در این سامانه باعث رفاه حال مشترک و صرفه جویی در هزینه و وقت آنها خواهد شد، تصریح کرد: شهروندان با مراجعه به وبسایت شرکت آب و فاضلاب و ورود به این سامانه می‌توانند از مزایای آن بهره ببرند.

مدیرخدمات  مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با دعوت  از شهروندان برای استفاده از خدمات ارائه شده در سامانه خدمات آنلاین تاکید کرد: بررسی و دریافت اطلاعات و مدارک وارد شده از طریق این سامانه به صورت لحظه‌ای  است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0