دوشنبه, 22 مهر 1398
  • ساعت : ۱۰:۴۸:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ 
مدیر عامل آب و فاضلاب استان خبرداد
جابجایی خط انتقال 12 اینج آبرسانی مناطقی جنوب غربی شهر یاسوج
در پی افت فشار و قطعی مکرر آب شرب در شهرک های ولایت، الغدیر، تلخسرو و سروک عملیات اصلاح و جابجایی خط انتقال 12 اینچ آب شرب مناطق مذکور صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در پی افت فشار و قطعی مکرر آب شرب   در شهرک های ولایت، الغدیر، تلخسرو و  سروک عملیات اصلاح و جابجایی خط انتقال 12 اینچ آب شرب مناطق مذکور صورت گرفت.

فیض الله پاسره مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت عملیات اجرایی در  تقویت  فشار آب این مناطق اظهار کرد:  پس از نشت یابی و هدر روی آب ، دفتر معاونت مهندسی و توسعه شرکت طی اقدامی  مهندسی مجدد خط انتقال آب را در دستور کار قرار دادکه در این راستا  واحد  فنی و مهندسی شرکت برای اصلاح  بیش از 200 متر از خط انتقال عملیات نشت یابی بر روی شبکه خط انتقال را به مرحله اجرا گذاشته و پس از شناسایی محل نشت و هدر روی آب شرب ،  عملیات اجرای جابجایی این خط انتقال به مرحله اجرا گذاشته شد. .

وی افزود: بخشی از این خط انتقال  از محل ایستگاه پمپاژ پارک ساحلی یاسوج به سمت مخزن ذخیره آب سروک انجام شد.

پاسره یادآور شد: با انجام این عملیات  و با  نشت یابی  و مشخص نمودن 14 لیتر بر ثانیه  هدر رفت آب در این خط انتقال، مشکل افت فشار مناطق سررود جنوبی بر طرف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمدیادآور شد:  با ترمیم این خط انتقال  دبی آب این مناطق به بیش از 37 لیتر بر ثانیه افزایش یافته   و   مشکل نوسان آب شرب 1200 خانوار برطرف می شود.

 

پاسره خاطرنشان کرد: بیش از 3 هزار میلیون ریال  اعتبار برای  اجرای این طرح هزینه شد.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0