چهارشنبه, 18 تير 1399
  • ساعت : ۸:۳۲:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
با حضور اقشار مختلف مردم و کارکنان دستگاههای اجرایی
مراسم گرامیداشت زنده یاد مهندس سیدعلی عمران فروزنده در یاسوج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم گرامی داشت زنده یاد مهندس سیدعلی عمران فروزنده در مسجد سیدالشهدای تلزالی یاسوج برگزار شد.

در این مراسم که به همت شرکت آب و فاضلاب و  با حضور مدیران و کارکنان صنعت آب و برق استان برگزار شد، اقشار مختلف   و مدیران دستگاه های مختلف اداری استان حضور داشتند.

حجت الاسلام سید علی اکبر حسنی در این مراسم با گرامیداشت یاد مرحوم فروزنده از وی به عنوان فردی با سابقه درخشان در دوران های مختلف زندگی یاد  کرد و گفت: این مهندس ساعی و خدمتگذار که سابقه حضور در جبهه های جنگ را نیز داشت فردی  مومن و روحانی زاده بود که به خدمت خالصانه در  محل کار و  گشاده رویی  شهرت داشت.

امام جمعه یاسوج با طلب مغفرت برای آن مرحوم فروزنده و صبر برای خانواده و همکاران آن مرحوم عنوان کرد: درگذشت عزیزان و دوستان خود امتحانی الهی برای همه ما است.

 در ادامه این مراسم یادبود علاوه بر قرائت قرآن، مداحی اهل بیت و سینه  زنی نیز برگزار شد.

گفتنی است زنده یاد مهندس سیدعلی عمران فروزنده از مهندسان و نیروهای با سابقه شرکت آب و فاضلاب استان بود که با بیش از 18 سال سابقه کار در  حوزه معاونت مهندسی و توسعه  شرکت آبفای مشغول خدمت بود که به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.9.0
    V5.3.9.0