چهارشنبه, 29 اسفند 1397
رو عنوان : صبح امروز
عنوان : برگزیدگان مرحله استانی جشنواره آب=زندگی مشخص شدند+اسامی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۴۸:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز و با حضور داورانی از حوزه هنری، آموزش و پرورش و کانون پرورش قکری کودکان و نوجوانان استان نفرات برتر جشنواره نقاشی آب= زندگی مشخص شدند.

نگهدار معادیجو با اعلام این خبر افزود: بیش از ۱۸۰۰ اثر نقاشی در دو بخش کودک و نوجوان به دبیرخانه استانی این جشنواره ارسال شد.
مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از میان آثار دریافتی و پس از داوری آثار ۱۰ اثر برای مرحله کشوری انتخاب شد.

وی عنوان کرد: در این جشنواره آثار نقاشی فاطمه نظری از مدرسه شاهد یاسوج، ایلیا نوروزی اصل از کانون پرورش فکری دهدشت، ستایش کشاورز از مدرسه الهه نور یاسوج، سارا گلشادی از مدرسه گل یاس یاسوج، ایلیا مبصری از کانون پرورش فکری کودکان یاسوج، هستی شهیدی از مدرسه فرهنگ مهر یاسوج، پریا پیراسته از کانون پرورش فکری کودکان دهدشت، زینب پناهی از مدرسه حجاب یاسوج، یسنا شجاعت مفرد از دبستان دخترانه شاهد دهدشت و ساقی رحیمی از مدرسه شاهد فدک یاسوج با نظر هیئت داوران انتخاب شدند.

معادیجو با بیان اینکه انتخاب آثار پس از چندین ساعت و به صورت کاملا کارشناسی و دقیق صورت گرفت، تصریح کرد: در آئینی از منتخبین مرحله استانی در جشنواره فراگیری نخستین واژه آب تجلیل خواهند شد.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0