دوشنبه, 29 بهمن 1397
رو عنوان : معاون آبفای استان عنوان کرد
عنوان : اهتمام جدی آبفا در جمع آوری اشعابات غیرمجاز/حاشیه سازی متخلفان برای فرار از چنگ قانون
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
ساعت : ۸:۵۴:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد طهمورث گودرزی صبح امروز در بازدی از تاسیسات آب شرب شهر دهدشت اظهار کرد: یکی از رویکردهای اصلی شرکت آب و فاضلاب استان تدوین برنامه بلندمدت 20 ساله و برنامه های میان مدت 4 ساله آبرسانی و توسعه شبکه فاضلاب  کلیه شهرهای استان است.
وی با بیان اینکه این برنامه تاثیر مهمی در حرکت بر اساس چشم انداز، نیازها و برنامه های استان در حال و آینده دارد عنوان کرد: با تدابیری که در همین راستا اندیشیده شد شهرهای دارای تنش آبی استان از 8 شهر در سال 93 به 4 شهر کاهش یافت.

گورزی عنوان کرد: از  سال93 تا کنون  بالغ بر  22هزار فقره انشعاب غیره مجاز آب و فاضلاب در  سطح شهرهای استان شناسایی و جمع آوری شد.
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویرحمد یادآور شد: کشف و جمع آوری هر کدام از این تخلفات ، با حاشیه سازی‌ها، سفارش‌ها، مخالفت ها و دردسرهای فراوانی برای مجموعه شرکت همراه بود.
گودرزی عنوان  کرد: این حاشی سازی ها برای فرار از چنگ قانون و جریمه های در نظر گرفته برای متخلفین است.
وی انشعابات غیرمجاز را از معضلات جدی دانست و گفت: نصب انشعاب  غیرمجاز علاو بر بروز خسارت های مالی باعث هدر رفت  حجم زیادی از آب شرب می شود.
گودرزی از شهروندان خواست تا هرگونه تخلف انشعاب آب و فاضلاب  را از طریق سامانه 122 اطلاع رسانی کنند.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0