دوشنبه, 29 بهمن 1397
رو عنوان : مدیر امور آبفای دوگنبدان عنوان کرد
عنوان : اصلاح و توسعه 2400 متر شبكه توزیع آب در بافت فرسوده دوگنبدان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 
ساعت : ۹:۴۷:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد سید بهنام پاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به  نوسازی محلات بافت فرسوده دوگنبدان و تعویض خطوط لوله‌های آب آشامیدنی این محلات اظهار کرد:  در سال گذشته 2 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آبی در بافت فرسوده دوگنبدان صورت گرفته است.

 رئیس اداره آب و فاضلاب دوگنبدان ادامه داد: همچنین 400 متر انشعاب خطوط اصلی و فرعی فاضلاب در بافت فرسوده دوگنبدان انجام گرفته است.

 وی ابراز کرد: روند نوسازی و بازسازی در محلات سادات و رادک نسبت به دیگر محلات بافت فرسوده دوگنبدان از پیشرفت خوبی برخوردار بوده است.

 پاد با  بیان اینکه در سال گذشته برای جلوگیری از هدر رفت آب 30 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در سطح شهر دوگنبدان انجام گرفته است، عنوان کرد: در سالجاری  برای اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در شهر دوگنبدان 30 کیلومتر دیگر در دست اجرا خواهیم داشت.

 این مسوول در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تا کنون  یک هزار و 500 متر اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در سطح شهر دوگنبدان انجام شده است، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اداره آب و فاضلاب دوگنبدان در چند روز آتی اجرای 7 کیلومتر  اصلاح و توسعه  شبکه توزیع آب در محله کیامرثی و لبنان  است که به زودی اجرایی خواهد شد.

رئیس آب و فاضلاب دوگنبدان خاطرنشان کرد: هم اکنون شهر دوگنبدان دارای 30 هزار و 350 فقره انشعابات آب است.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0